• Освіта

  В 2007 році вступив на кафедру архітектури будівель і споруд Чернівецького політехнічного коледжу.
  В 2011 році вступив на факультет архітектури, будівництва та декоративно-прикладних мистецтв Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича. За час навчання брав активну участь в студентському самоврядуванні, міжнародних програмах співпраці, симпозіумах та проходив стажування в м. Любек в архітектурному бюро «GPK- Architekten» протягом 6-ти місяців в рамках програми співпраці із університетом прикладних наук «Fachhochschule Lubeck».
  В грудні 2015 року закінчив навчання у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.Федьковича.

  В лютому 2016 року приймав участь в розробці конкурсного проекту «Priwall Waterfront» із архітектурним бюро «GPK-Architekten» в м.Любек, Німеччина.

 • Місця роботи

  З липня 2016 року працюю в ФОП Григорчук О.В. В даний момент на рахунку є ряд реалізованих: житлових та громадських будівель. Є досвід роботи в історичному середовищі в межах зон охорони пам’яток архітектури.
  Протягом 2014-2016 року приймав участь в ряді місцевих та міжнародних конкурсів, зокрема: в конкурсі на реконструкцію існуючої будівлі магазину по вул. О. Кобилянської 41, під житловий будинок з торгівельно-офісними приміщеннями, архітектурному конкурсі «Lakefront Kiosk Competition» для міста Чикаго та в розробці конкурсного проекту «Priwall Waterfront» . В даний момент займаюсь проектуванням житлових та громадських будівель, та розробкою містобудівної документації.

 • Посада

  архітектор

 • Види діяльності

  Архітектурне проектування
  - Індивідуальні житлові будинки
  - Багатоповерхові житлові будинки
  - Громадські будівлі
  - Ескізні наміри забудови
  - Містобудівний розрахунок

 • Підприємницька діяльність

  ФОП Григорчук О.В.

 • Контакти

  м. Чернівці, вул. Рівненська, 5а
  +38 050 865 58 58