Освіта

1947 – 1957р.р. вчився в загальноосвітніх школах, 10-й клас закінчив в Літинській середній школі №2.
1957 -1960р.р. навчався на курсах заочного навчання при Центральному будинку народної творчості в Москві(посвідчення №251 від 15.06.60) на факультеті малюнку і живопису. Навчання не зупиняв і закінчив під час строкової служби в армії.
1962-1968 р.р. навчався в Київському інженернобудівельному інституті архітектурного факультету.

Місця роботи

1957-58р.р. працював художником по оформленню інтерєрів громадських будинків та наочній агітації підприємств.
04.09.1958 – 21.08.1959р.р. працював в м.Вінниці на будовах тресту “Південзахідтрансбуд” в т.ч. на спорудженні залізничної лінії робітником-будівельником.
За час навчання в інституті працював монтажником 3-ого розряду ДБК№3 ” Головкиївбуду”(посвідчення №1612 21.03.63) та в студзагоні на цілині в Кустанатській області.
По направленню Держбуду України отримав призначення на роботу в Чернівецький філіал інституту “Дніпроцивільпромбуд”
09.02.1968р. – 09.10.1969р. працював на посадах архітектора, старшого архітектора.
10 травня 1969р. Член спілки архітекторів України
09.10.1969р. переведений в облвідділ в справах будівництва та архітектури Чернівецького облвиконкому на посаду заступника начальника відділу.
03.12.1976р. призначений на посаду начальника облвідділу в справах будівництва і архітектури. (рішення 7 сесії облвиконкому від 03.12.1976 р., наказ Держбуду УРСР від 24.11.1976р. №207″К”). 8-ою сесією облвиконкому від 17.12.88 р. облвідділ переоформлено в головне управління архітектури і містобудування,начальнику управління присвоєно 7-й ранг державного службовця 07.05.1996р.
10.12.1996 р. Розпорядженням Чернівецької обласної державної адміністрації №236-ос звільнений з вказаної посади.
19.12.1996р. призначений на посаду заступника голови акціонерного товариства “Крамас” 23.05.1997р. звільнено за власним бажанням і прийняттям на посаду головного інженера апарату управління облархітектури.
01.07.1998р. переведено на посаду начальника відділу промислової забудови та інженерних мереж управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.
10.09.1998р. звільнено в звязку з скороченням посади та виходом на пенсію згідно діючого законодавства.
Після виходу на пенсію продовжив трудову діяльність:
10.10.1998-01.06.1999рр. Радник управління з питань оборонної та мобілізаційної роботи облдержадміністрації (за згодою) Координація робіт по проектуванню та будівництву митного прикордонного поста “Мамалига” на кордоні Україна-Молдова. Затверджено заступником голови обласної державної адміністрації С.А.Мельником.
18.11.2004-15.08.2005р.Інженер по нагляду за будівництвом торгівельного комплексу “Формаркет” Директор Й.Г.Заволович
03.10.2005-20.03.2006р. Начальник проектно-кошторисного бюро ТОВ “Агробудсервіс” Директор Карденюк М.Г.
15.08.2007-28.07.2008р.Експерт архітектор державної інвестиційної експертизи.

Посада

архітектор на пенсії

Види діяльності

- Ескізні наміри забудови
Пенсіонер

Підприємницька діяльність

пенсіонер

Контакти

м. Чернівці
38 099 406 49 51

Кваліфікація, науковий ступінь, вчене звання

архітектор

Дата народження

20.02.1940

logologo